Державне замовлення НАДС

Інститутом вищої кваліфікації завершено виконання державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) у 2023 році щодо підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
 
Цього року реалізовано такі загальні короткострокові програми: «Управління змінами», «Запобігання корупції», «Комунікація та взаємодія», «Прийняття ефективних рішень в умовах змін», «Цифрова грамотність державних службовців», навчання за якими пройшли 648 державних службовців категорій Б та В.

 

Короткострокові програми з антикорупційної та антилегалізаційної політики для АРМА

Відповідно до виграних тендерів Інститут вищої кваліфікації у співпраці з кафедрою правового забезпечення безпеки бізнесу організував та провів 23–31 жовтня 2023 року навчання для працівників Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
 
У розробці та реалізації спеціальних короткострокових програм «Антикорупційна, антилегалізаційна діяльність, етика публічної служби та забезпечення доброчесності» й «Антилегалізаційна діяльність як складова детінізації економіки» взяли участь:
 
 
 

 

 

Короткострокова програма для працівників Мінінфраструктури

Інститут вищої кваліфікації протягом серпня 2023 року на замовлення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України реалізує короткострокову програму «Європейська та євроатлантична інтеграція України. Адаптація законодавства України до права ЄС».

У рамках програми 150 працівників міністерства вивчатимуть такі теми:

  • Інституційні засади функціонування Європейського Союзу.
  • Спільний ринок як основа функціонування ЄС. Політики ЄС.
  • Розвиток відносин України з Європейським Союзом.
  • Відносини Україна-НАТО в контексті української та європейської безпеки.
  • Наближення законодавства України до acquis ЄС.
  • Забезпечення права та доступ до публічної інформації.
  • Інформаційна безпека. Кібербезпека. Захист даних.

Професійна (сертифікатна) програма для новопризначених працівників Апарату Верховної Ради України

   

Інститутом вищої кваліфікації в Апараті Верховної Ради України 26 червня 2023 року розпочато заняття з підвищення кваліфікації за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою для державних службовців – новопризначених працівників Апарату ВРУ. 

Навчання проходитиме в очно-дистанційному форматі: дистанційна частина передбачає проходження курсу на навчальній онлайн-платформі Апарату ВРУ, а очна – заняття у непленарні дні сесійної роботи Верховної Ради України.

XIV Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні: виклики воєнного часу»

У Державному торговельно-економічному університеті 23 березня 2023 р. у дистанційному форматі відбувся V Міжнародний бізнес-форум «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ ВОЄННОГО ЧАСУ» (організатор –  Інститут вищої кваліфікації).

Відкриваючи бізнес-форум, ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі  підкреслив, що інноваційний розвиток можливий лише завдяки поєднанню зусиль науки, освіти і бізнесу, а використання інновацій є ключовим чинником ефективності українського бізнесу.

Учасників бізнес-форуму привітали Юлія Свириденко, Перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України, та Олексій Шкуратов, заступник міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції.

Випуск магістрів Інституту вищої кваліфікації ДТЕУ

Урочиста церемонія вручення дипломів магістрів 59 випускникам (14 – з відзнакою) Інституту вищої кваліфікації ДТЕУ, які здобули освіту за іншою спеціальністю, відбулась 22 грудня 2022 року в залі засідань без світла, але в максимально теплій та дружній атмосфері.

Новий замовник - Міністерство інфраструктури України

Інститутом вищої кваліфікації 28 липня – 5 серпня 2022 року реалізовано професійну (сертифікатну) програму для нового замовника – Міністерства інфраструктури України.
 
 
Участь у програмі взяли 94 державних службовців категорій «Б», «В» міністерства, які опанували основні підходи і концепції лідерства; принципи та правила прийняття управлінських рішень,  ефективної комунікації, комунікативних технологій  та психологічних умов і механізмів їх забезпечення; механізмів управління змінами; принципів управління персоналом та командної роботи у діяльності державного службовця; основи інформаційної безпеки; новації законодавства про запобігання корупції; основи етичної поведінки державного службовця; політики ЄС щодо розвитку інфраструктури тощо.

Підвищення кваліфікації державних службовців системи Пенсійного фонду України

Державні службовці мають натхнення розвивати та удосконалювати свої професійні компетентності навіть під час воєнного стану!
Так, з початку військової агресії в Інституті вищої кваліфікації навчання пройшли 800 працівників Головних управлінь Пенсійного фонду України в м. Києві та в Київській області за короткостроковою і професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців категорій Б, В.
В рамках програм розглянуто основні принципи та правила прийняття управлінських рішень; принципи ефективної комунікації, комунікативних технологій  та психологічних умов і механізмів їх забезпечення; сучасні підходи, методи, механізми управління змінами; концептуальні засади та методологічні принципи управління персоналом та командної роботи; напрями державної соціальної політики; новації законодавства про державне пенсійне страхування тощо.
Учасники залишили теплі відгуки в своїх анкетах, висловили задоволення рівнем організації навчання та подяку викладачам за набуті теоретичні й практичні навички.
 

Випуск магістрів Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ

Урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, які здобули освіту за іншою спеціальністю відбулась 29 грудня 2021 року в залі ректорату. Наймолодшому випускнику у цьому році 22 роки, а найстаршому – 66, що підтверджує актуальність і необхідність концепції навчання впродовж усього життя  Цікавим є й той факт, що відсоток випускників 30+ складає – 71%. А ще 50%  здобувачів отримали дипломи з відзнакою, що є доказом високої мотивації до навчання даної категорії студентів.

Вітаємо наших студентів – магістрів із захистами випускних кваліфікаційних робіт!

Минулий тиждень ознаменувався успішними захистами студентів заочної форми здобуття освіти за іншою спеціальністю! 
Всього свої роботи представили 46 студентів у складі 5 екзаменаційних комісій з 4х спеціальностей та 5 спеціалізацій!