Публічні закупівлі

Інститут вищої кваліфікації (ІВК)
Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ)
запрошує спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель підвищити кваліфікацію за програмою "Публічні закупівлі"
 
Навчання здійснюється за програмою, розробленою з урахуванням актуальних змін у законодавстві, включає практичні заняття з питань організації закупівельної діяльності на електронному майданчику.
Заняття проводять експерти із публічних закупівель (Максименко Зінаїда Володимирівна - екс-заступник директора департаменту Мінекономіки), юристи-практики (Коршун Тарас Олександрович - адвокат, Івасин Олександр Романович - к.юр.н., адвокат), представники майданчиків - партнерів ProZorro (Олена Парфенюк - керівник департаменту держзакупівель Zakupki.Prom.ua).
Слухачам видається відповідний сертифікат.
 
Вартість – 1350 грн.
Тривалість – 2 дні.
В рахунок вартості входить: навчання, індивідуальні консультації, кава-брейк.
  
Навчання здійснюється щомісяця, наступна актуальна дата проведення – 24-25 червня 2020р. Для підтвердження участі просимо заповнити реєстраційну форму учасника до початку навчання.
 
Інформація про програму:
тел.: 529-33-49, 529-61-45, 
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Наші реквізити:
р/р UA158201720313271001201016398 в Державній казначейській службі України,
код банку 820172
код ЄДРПОУ 01566117
код платежу 25010100
(призначення платежу – навчання
з публічних закупівель, (для ІВК).
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Чигоріна, 57 (Печерськ)
2 поверх, кім. 208, 206
Веб-сторінкаwww.ivk.knute.edu.ua
 

Реєстраційна форма для юридичних осіб

Реєстраційна форма для фізичних осіб

 
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА  
для спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель
 


з/п

Назва теми

1.

Суб’єкти публічних закупівель. Моделі управління публічними закупівлями. Принципи здійснення публічних закупівель.

2.

Порядок створення тендерного комітету. Функції голови, секретаря та членів комітету. Уповноважена особа з публічних закупівель. Відповідальність членів комітету (уповноваженої особи) за здійснення закупівель.Форма річного плану закупівель, вимоги до його оприлюднення. Визначення предмета закупівлі, лотів, очікуваної вартості закупівлі, термінів проведення закупівлі. Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015.

3.

Відкриті торги як основний спосіб здійснення публічних закупівель. Особливості відкритих торгів з публікацією англійською мовою. Конкурентний діалог. Переговорна процедура як виняток здійснення публічних закупівель. Допорогові закупівлі. Централізовані закупівлі. 

4.

Зміст тендерної документації. Кваліфікаційні вимоги до учасників торгів. Методичні підходи до вибору критеріїв та оцінки тендерних пропозицій. Приведена ціна тендерних пропозицій.
Забезпечення тендерної пропозиції. Каталог специфікації на infobox.prozorro.org.

5.

Організація закупівельної діяльності на електронному майданчику: формування електронного плану закупівель, подання оголошення про закупівлю, підготовка відповіді у період уточнень, аукціон, кваліфікація. Використання даних відкритих баз та реєстрів при проведенні процедур закупівель. Відміна торгів.

6.

Договір про закупівлю: види, основні умови, терміни укладання, внесення змін. Контроль за виконанням договору.

7.

Оскарження у сфері публічних закупівель

8.

Державний та громадський контроль у сфері публічних закупівель. BI-модуль аналітики електронної системи публічних закупівель. Аналітика планування закупівель. Рейтинг замовників на громадському порталі DoZorro. Громадська антикорупційна експертиза результатів тендерів в Україні. Аналітика clarity-project. Ризик-індикатори публічних закупівель. Моніторинг публічних закупівель ДАСУ.

9. Підсумковий контроль (екзамен шляхом тестування)
 
 

Для можливості коментування вам необхідно оформитися на сайті ІВК.