Публічні закупівлі

Інститут вищої кваліфікації (ІВК)
Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ)
запрошує спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель підвищити кваліфікацію за програмою "Публічні закупівлі"
 
Навчання здійснюється за програмою, розробленою з урахуванням актуальних змін у законодавстві, включає практичні заняття з питань організації закупівельної діяльності на електронному майданчику.
Заняття проводять експерти із публічних закупівель (Максименко Зінаїда Володимирівна), юристи-практики (Коршун Тарас Олександрович - адвокат, Івасин Олександр Романович - к.юр.н., адвокат), представники майданчиків - партнерів ProZorro (Олена Парфенюк - керівник департаменту держзакупівель Zakupki.Prom.ua).
Слухачам видається відповідний сертифікат.
 
Вартість – 1500 грн.
Тривалість – 2 дні.
В рахунок вартості входить навчання та індивідуальні консультації.
  
Навчання здійснюється щомісяця, наступні актуальні дати проведення – 10-11 лютого 2021 р. в дистанційному форматі. Для підтвердження участі просимо заповнити реєстраційну форму учасника до початку навчання .
 
Інформація про програму:
тел.: 529-33-49, 529-61-45, 
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Наші реквізити:
р/р UA158201720313271001201016398 в Державній казначейській службі України,
код банку 820172
код ЄДРПОУ 01566117
код платежу 25010100
(призначення платежу – навчання
з публічних закупівель, (для ІВК).
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Чигоріна, 57 (Печерськ)
2 поверх, кім. 208, 206
Веб-сторінкаwww.ivk.knute.edu.ua
 

Реєстраційна форма для юридичних осіб

Реєстраційна форма для фізичних осіб

 
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА  
для спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель
 


з/п

Назва теми

1.

Суб’єкти публічних закупівель, моделі управління публічними закупівлями, принципи здійснення публічних закупівель з урахуванням нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі".

2.

Тимчасовий порядок створення тендерного комітету (функції голови, секретаря та членів комітету) та його діяльність. Уповноважена особа з публічних закупівель відповідно до Закону України №114 від 19.09.2019.
Форма річного плану закупівель, вимоги до його оприлюднення. Визначення предмета закупівлі, лотів, очікуваної вартості закупівлі, термінів проведення закупівлі. Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015. Початок закупівель.

3.

Види закупівель. Спрощена закупівля. Процедури закупівлі. Відкриті торги як основний спосіб здійснення публічних закупівель. Особливості відкритих торгів з публікацією англійською мовою. Торги з обмеженою участю. Конкурентний діалог. Переговорна процедура як виняток здійснення публічних закупівель. Допорогові закупівлі. Централізовані закупівлі. Відміна торгів.

4.

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Зміст тендерної документації. Кваліфікаційні вимоги до учасників торгів. Методичні підходи до вибору критеріїв та оцінки тендерних пропозицій. Приведена ціна тендерних пропозицій.
Забезпечення тендерної пропозиції. Каталог специфікації на infobox.prozorro.org.

5.

Організація закупівельної діяльності на електронному майданчику: формування електронного плану закупівель, подання оголошення про закупівлю, підготовка відповіді у період уточнень, аукціон, кваліфікація. Використання даних відкритих баз та реєстрів при проведенні процедур закупівель. Відміна торгів.

6.

Договір про закупівлю: види, основні умови, терміни укладання, внесення змін. Виконання договору.

7.

Державний та громадський контроль у сфері публічних закупівель. BI-модуль аналітики електронної системи публічних закупівель. Аналітика планування закупівель. Практичні питання. 

8.

Контроль закупівель. Моніторинг. Оскарження у сфері публічних закупівель. Відповідальність у сфері публічних закупівель.Відповідальність членів комітету (уповноваженої особи) за здійснення закупівель.

9. Підсумковий контроль (у формі тестування)
 
 

Для можливості коментування вам необхідно оформитися на сайті ІВК.