Актуальна інформація

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ !

ДРУГА ВИЩА ОСВІТА

за програмами:
Інформація про вступ знаходиться за посиланням

Останні новини

Випуск магістрів Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ

Урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, які здобули освіту за іншою спеціальністю відбулась 29 грудня 2021 року в залі ректорату. Наймолодшому випускнику у цьому році 22 роки, а найстаршому – 66, що підтверджує актуальність і необхідність концепції навчання впродовж усього життя  Цікавим є й той факт, що відсоток випускників 30+ складає – 71%. А ще 50%  здобувачів отримали дипломи з відзнакою, що є доказом високої мотивації до навчання даної категорії студентів.
Детальніше...

Вітаємо наших студентів – магістрів із захистами випускних кваліфікаційних робіт!

Минулий тиждень ознаменувався успішними захистами студентів заочної форми здобуття освіти за іншою спеціальністю! 
Всього свої роботи представили 46 студентів у складі 5 екзаменаційних комісій з 4х спеціальностей та 5 спеціалізацій! Детальніше...

Семінар «Соціальна робота: сучасні тенденції та інновації»

У рамках співпраці з Територіальним центром соціального обслуговування Дніпровського району  м.Києва1-2 грудня 2021 року Інститут вищої кваліфікаціїпровів семінар «Соціальна робота: сучасні тенденції та інновації», учасниками якого стали соціальні робітники Центру.
Детальніше...

Співпраця з КП «Київський метрополітен»

Інститут вищої кваліфікації чотири роки поспіль реалізує різноманітні програми на замовлення КП «Київський метрополітен». На завершення співпраці у 2021 році проведено підвищення кваліфікації з питань нормування праці для інженерів з нормування праці цього потужного підприємства.
Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів програми ІМВА

На базі Асоціації «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine), що є освітнім партнером програми, відбувся черговий захист випускних кваліфікаційних робіт студентів Інституту вищої кваліфікації  міжнародної програми подвійного дипломування, спільної з Університетом імені Гульєльмо Марконі (Рим, Італія) (USGM) «International Master’s in Business Administration» (ІМВА).
Детальніше...

Іспит на рівень володіння державною мовою

Київський національний торговельно-економічний університет, як спеціально уповноважена установа, розпочав проведення іспитів на рівень володіння державною мовою.

Проведення іспиту та оцінювання його результатів організовує Національна комісія зі стандартів державної мови, організаційний супровід іспитування здійснює Інститут вищої кваліфікації.

Детальніше...

Тренінг для працівників Апарату Верховної Ради України

На замовлення багаторічного партнеру університету Апарату Верховної ради України Інститут вищої кваліфікації організував та провів 10-11 листопада 2021 року тренінг «Психологічні аспекти професійної діяльності».
У рамках програми були розглянуті питання:
  • Психологічна природа стресу. Причини і наслідки.
  • Емоційний інтелект та його значення у формуванні стресостійкості особистості.
  • Розвиток емоційного інтелекту особистості.
  • Сучасні техніки та технології профілактики та подолання наслідків професійного стресу.
  • Формування ефективної команди.
  • Управління конфліктами та безконфліктне спілкування в команді.
Детальніше...

Круглий стіл «Освіта впродовж життя: нові реалії глобальних викликів»

До 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету та з нагоди 20-річчя Інституту вищої кваліфікації 22 жовтня 2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті у режимі zoom-відеоконференції відбувся Круглий стіл «Освіта впродовж життя: нові реалії глобальних викликів». Робота Круглого столу відбувалася за наступнимитематичними напрямами:
  - Навчання впродовж життя як фактор самореалізації особистості та суспільного розвитку
  -  Сучасна бізнес-освіта: тенденції та практика
  -  Стан системи професійного навчання державних службовців в умовах реформування
  -  Цифрова трансформація освітніх технологій у безперервному професійному вдосконаленні дорослих.
Детальніше...

Підвищення кваліфікації державних службовців Секретаріату Конституційного Суду України


Інститутом вищої кваліфікації на початку серпня 2021 року було розпочато підвищення кваліфікації 80 державних службовців Секретаріату Конституційного Суду України, які займають посади державної служби категорій «А», «Б», «В». Навчання проводяться в очному форматі за програмами: «Створення ефективної команди», «Виконання на високому рівні поставлених завдань», «Ефективне прийняття рішень» та «Публічні закупівлі».
Детальніше...