Актуальна інформація

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ !
 
ДРУГА ВИЩА ОСВІТА
(заочна і денна форми навчання)
 
за програмами:Інформація про вступ знаходиться за посиланням

Останні новини

XIV Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні: виклики воєнного часу»

У Державному торговельно-економічному університеті 23 березня 2023 р. у дистанційному форматі відбувся V Міжнародний бізнес-форум «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ ВОЄННОГО ЧАСУ» (організатор –  Інститут вищої кваліфікації).

Відкриваючи бізнес-форум, ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі  підкреслив, що інноваційний розвиток можливий лише завдяки поєднанню зусиль науки, освіти і бізнесу, а використання інновацій є ключовим чинником ефективності українського бізнесу.

Учасників бізнес-форуму привітали Юлія Свириденко, Перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України, та Олексій Шкуратов, заступник міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції.

Детальніше...

Випуск магістрів Інституту вищої кваліфікації ДТЕУ

Урочиста церемонія вручення дипломів магістрів 59 випускникам (14 – з відзнакою) Інституту вищої кваліфікації ДТЕУ, які здобули освіту за іншою спеціальністю, відбулась 22 грудня 2022 року в залі засідань без світла, але в максимально теплій та дружній атмосфері.
Детальніше...

Новий замовник - Міністерство інфраструктури України

Інститутом вищої кваліфікації 28 липня – 5 серпня 2022 року реалізовано професійну (сертифікатну) програму для нового замовника – Міністерства інфраструктури України.
 
 
Участь у програмі взяли 94 державних службовців категорій «Б», «В» міністерства, які опанували основні підходи і концепції лідерства; принципи та правила прийняття управлінських рішень,  ефективної комунікації, комунікативних технологій  та психологічних умов і механізмів їх забезпечення; механізмів управління змінами; принципів управління персоналом та командної роботи у діяльності державного службовця; основи інформаційної безпеки; новації законодавства про запобігання корупції; основи етичної поведінки державного службовця; політики ЄС щодо розвитку інфраструктури тощо.
Детальніше...

Підвищення кваліфікації державних службовців системи Пенсійного фонду України

Державні службовці мають натхнення розвивати та удосконалювати свої професійні компетентності навіть під час воєнного стану!
Так, з початку військової агресії в Інституті вищої кваліфікації навчання пройшли 800 працівників Головних управлінь Пенсійного фонду України в м. Києві та в Київській області за короткостроковою і професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців категорій Б, В.
В рамках програм розглянуто основні принципи та правила прийняття управлінських рішень; принципи ефективної комунікації, комунікативних технологій  та психологічних умов і механізмів їх забезпечення; сучасні підходи, методи, механізми управління змінами; концептуальні засади та методологічні принципи управління персоналом та командної роботи; напрями державної соціальної політики; новації законодавства про державне пенсійне страхування тощо.
Учасники залишили теплі відгуки в своїх анкетах, висловили задоволення рівнем організації навчання та подяку викладачам за набуті теоретичні й практичні навички.
 

Випуск магістрів Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ

Урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, які здобули освіту за іншою спеціальністю відбулась 29 грудня 2021 року в залі ректорату. Наймолодшому випускнику у цьому році 22 роки, а найстаршому – 66, що підтверджує актуальність і необхідність концепції навчання впродовж усього життя  Цікавим є й той факт, що відсоток випускників 30+ складає – 71%. А ще 50%  здобувачів отримали дипломи з відзнакою, що є доказом високої мотивації до навчання даної категорії студентів.
Детальніше...

Вітаємо наших студентів – магістрів із захистами випускних кваліфікаційних робіт!

Минулий тиждень ознаменувався успішними захистами студентів заочної форми здобуття освіти за іншою спеціальністю! 
Всього свої роботи представили 46 студентів у складі 5 екзаменаційних комісій з 4х спеціальностей та 5 спеціалізацій! Детальніше...

Семінар «Соціальна робота: сучасні тенденції та інновації»

У рамках співпраці з Територіальним центром соціального обслуговування Дніпровського району  м.Києва1-2 грудня 2021 року Інститут вищої кваліфікаціїпровів семінар «Соціальна робота: сучасні тенденції та інновації», учасниками якого стали соціальні робітники Центру.
Детальніше...

Співпраця з КП «Київський метрополітен»

Інститут вищої кваліфікації чотири роки поспіль реалізує різноманітні програми на замовлення КП «Київський метрополітен». На завершення співпраці у 2021 році проведено підвищення кваліфікації з питань нормування праці для інженерів з нормування праці цього потужного підприємства.
Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів програми ІМВА

На базі Асоціації «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine), що є освітнім партнером програми, відбувся черговий захист випускних кваліфікаційних робіт студентів Інституту вищої кваліфікації  міжнародної програми подвійного дипломування, спільної з Університетом імені Гульєльмо Марконі (Рим, Італія) (USGM) «International Master’s in Business Administration» (ІМВА).