Зарубіжні закупівлі – можливості для України

11-12 лютого 2015 року представники КНТЕУ І. Гужва, Н.Калюжна, К.Шклярук, Н.Ткаченко, О.Дяченко, Х.Напова, В.Приходько взяли участь у семінарі «Можливості зарубіжних закупівель та Угода СОТ про державні закупівлі», який проходив за підтримки Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США у координації з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Головне – не втрачати надію

За останніми даними Державної служби статистики Українив столиці 94 тисячі безробітних, рівень безробіття становить 6,5%. Рівень зайнятості населення зменшується, безробіття зростає. Гостро стоїтьпроблема молодіжного безробіття. Тому підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці на основі якісної професійної підготовки або підвищення кваліфікації є одним із пріоритетних напрямів служби зайнятості.

ІX Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»

17 березня в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІX Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні», організатором якого виступив Інститут вищої кваліфікації.

Урочисте закриття Тренінгової програми з питань вивчення нового законодавства у 2015 році

      10 грудня 2015 року Заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Олександр Скопич та директор Школи вищого корпусу державної служби Валентина Ковальчук провели урочистий підсумковий захід Тренінгової програми з питань вивчення нового законодавства та вручили сертифікати про проходження навчання державним службовцям.

Реалізація програми «Практичний курс англійської мови» для працівників Міністерства оборони України та Збройних Сил України

     За результатами конкурсу підписано договір між Київським національним торговельно-економічним університетом та Агенцією НАТО з підтримки і постачання щодо навчання з англійської мови працівників Міністерства оборони України та Збройних Сил України на базі Інституту вищої кваліфікації.
 

Відбувся випуск державних службовців – працівників першого року проходження державної служби Апарату Верховної Ради України.

   
Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ на замовлення Апарату Верховної Ради України у період з вересня по листопад здійснив навчання за новою професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців – працівників першого року проходження державної служби за напрямом «Державне управління».

Випуск МВА 2015

В Інституті вищої кваліфікації 26 листопада 2015 року відбулося урочисте вручення дипломів 9-му випуску магістрів із бізнес-адміністрування програм МВА«General management» та «Фінансовий менеджмент».

Успішне завершення тижневих тренінгів у Школі вищого корпусу державної служби

20 листопада 2015 року у Школі вищого корпусу державної служби Національного агентства України з питань державної служби Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ успішно завершив низку тренінгів на тему «Адаптація державної служби України до стандартів Європейського Союзу» для державних службовців І – ІІІ категорій посад центральних органів виконавчої влади. Серед учасників - керівники підрозділів Адміністрації Президента України, Державної судової адміністрації України, Вищого господарського суду України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства фінансів, Мінсоцполітики та інших.