Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ як учасник процесу навчання та професіоналізації в українській системі державних закупівель

16 жовтня 2015 року директор ІВК КНТЕУ Шклярук К.С. та доцент кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ Ткаченко Н.Б. взяли участь у круглому столі з питань навчання та професіоналізації в українській системі державних закупівель у рамках проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», на якому були обговорені актуальні питання професіоналізації системи державних закупівель в Україні.

Співпраця ІВК КНТЕУ та Мінекономрозвитку продовжується

    Сьогодні, 12 жовтня, в Інституті вищої кваліфікації стартувало навчання працівників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за Професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом «Державне управління».

Розпочато реалізацію нової професійної програми Інститутом вищої кваліфікації КНТЕУ на замовлення Апарату Верховної Ради України

29 вересня 2015 року відбулось урочисте відкриття навчальної програми підвищення кваліфікації державних службовців-працівників першого року проходження державної служби в Апараті Верховної Ради України за напрямом  «Державне управління».

Перемога у конкурсному відборі

     
18 серпня 2015 року Школою вищого корпусу державної служби спільно з Програмою професійної підготовки Офісу зв’язку НАТО в Україні проведено конкурсний відбір виконавців для надання освітніх послуг з мовної підготовки в рамках Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони.

Підвищення кваліфікації безробітних громадян

     Цього року до кола замовників Інституту вищої кваліфікації приєднався Київський міський центр зайнятості.
     Особлива аудиторія слухачів, здобувши за результатами навчання знання, отримала можливість працевлаштування.

Запровадження програми подвійного диплому «Міжнародне бізнес-адміністрування» (ІМВА)

21 липня 2015 року між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом імені Гульєльмо Марконі (Італія, Рим) підписано Угоду про міжвузівське співробітництво щодо реалізації на базі Інституту вищої кваліфікації спільної програми «International Master’s in Business Administration» (ІМВА).

Нові програми МВА

   
 
 
 
 
Бренд-менеджмент
Менеджмент якості
Проектний менеджмент
Фінансово-економічна  безпека
Економіка довкілля і природних ресурсів
 
 
 
 
Опираючись на десятилітній досвід реалізації програм МВА та можливості КНТЕУ Інститут вищої кваліфікації продовжує розширювати перелік спеціалізованих програм МВА та запроваджує у 2015 році ще 5 нових, спрямованих на професіоналів, які бажають розвиватися і зростати не втрачаючи своєї спеціалізації:
Програми дають можливість отримати знання, необхідні сучасному менеджеру для цілісного, системного бачення бізнесу, а також вивчити особливості управління в залежності від функціональної чи галузевої специфіки.
 
 

Детальніше...

30 червня 2015 року в Інституті вищої кваліфікації відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам та спеціалістам

30 червня 2015 року відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам з менеджменту та обліку і аудиту, спеціалістам з правознавства та економіки підприємства (Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»).

Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів ІВК

     18, 22, 23 та 24 червня 2015 року в Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів третього курсу спеціальності «Правознавство» та Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».