Виставка "Економічна та бізнес-освіта"

13 квітня 2010 року Інститут вищої кваліфікації взяв участь у виставці "Економічна та бізнес-освіта", що відбулася у готелі "Прем'єр-Палас".      Учасники виставки - провідні освітні організації України й Росії: відомі вузи, авторитетні бізнес-школи, мовні школи, агентства з навчання за кордоном, тренінгові компанії.
     Усі відвідувачі, а це здебільшого керівники і менеджери вищої і середньої ланки підприємств, отримали у подарунок довідник виставки "Економічна та бізнес-освіта", до якого увійшов й Інститут вищої кваліфікації з програмами МВА, другої вищої освіти, підвищення кваліфікації та консалтинговими послугами.
     Стенд інституту викликав незмінну зацікавленість, було налагоджено корисні контакти та залучено потенційних претендентів на навчання, особливо за програмами МВА.