ВИПУСК слухачів Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва "Українська ініціатива", напрям "Економіка і підприємництво"

Урочисте вручення дипломів 50 випускникам Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва "Українська ініціатива" Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету відбулося 22 грудня 2009 р. у Київській міській державній адміністрації.
    На урочистостях були присутні: Притульська Наталія Володимирівна - проректор з наукової та навчально-методичної роботи КНТЕУ, Шклярук Катерина Семенівна - координатор Програми, директор Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, Лігоненко Лариса Олександрівна - керівник економічного напряму, завідувач кафедри економіки підприємництва; представники Київської міської державної адміністрації Денисюк Людмила Всеволодівна - заступник голови Київської міської адміністрації, Поворозник Микола Юрійович - начальник Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Путій Володимир Миколайович - заступник начальника Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Строяновський Олексій Васильович - начальник відділу ліцензування та з питань реєстрації, Васик Олена Вікторівна - провідний спеціаліст Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Бессараб Валерій Герасимович - заступник директора департаменту регіонального розвитку Міністерства економіки України, Степащенко Світлана Михайлівна - керівник бюро InWent в Україні.

Зі словами привітання до молодих підприємців звернулися: Притульська Н.В., Бессараб В.Г., Денисюк Л.В. Поворозник М.Ю., Степащенко С.М.

Випускники висловили велику вдячність Мазаракі А.А., ректору КНТЕУ професору, представникам Міністерства економіки України та Київській міській державній адміністрації, Шклярук К.С., координатору Програми, директору ІВК за можливість навчатися за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва і взяти участь у конкурсному відборі на професійне стажування у компаніях країн Європейського Союзу.
Директор Інституту вищої кваліфікації   К.С. Шклярук