Тренінговий інтенсив: «Адаптація державної служби України до стандартів ЄС»

Інститутом вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету на базі Школи вищого корпусу державної служби  розпочато проведення актуальних тренінгів для державних службовців I-III категорій посад за Тренінговою програмою з питань вивчення нового законодавства.
Тренінги на тему «Адаптація державної служби України до стандартів Європейського Союзу» пройдуть протягом 16-20 листопада 2015 року і передбачають поглиблене вивчення питань:
Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони;
Сучасного державного управління: європейські підходи, тенденції. Європейські принципи державного управління;
Використання інструментів інституційної розбудови Twinning, TAIEX та програми SIGMA на шляху до Європейської інтеграції України.