Бізнес-конгрес підприємців в КНТЕУ

1 грудня 2012 року ІВК взяв учать у бізнес-конгресі підприємців «Призма 24», який приймав у себе КНТЕУ.  На відкритті Конгресу з привітаннями і презентацією освітніх програм для підприємців виступила директор інституту, к.е.н., доцент – Шклярук К.С.
      Для більш ефективного пошуку партнерів, інвесторів та для отримання нових знань в сфері розвитку бізнесу, програма Конгресу складалася з майстер-класів, на яких бізнесмени, Члени Клубів Підприємців і бізнес-асоціацій, власники та директора компаній могли поділитися своїм досвідом роботи, обговорити нинішні проблеми щодо  розвитку бізнесу в нашій країні. Між майстер-класами на перервів холі, учасники могли відвідати «Коридор бізнесу». Кожен із учасників мав змогу отримати безкоштовну консультацію з приводу юридичних послуг, інтернет-просуванню, банківських послуг, управлінню бізнесом, персоналу, освіти, маркетингу/реклами, управління проектами та ін. Серед організацій, які надавали консультації був й Інститут вищої кваліфікації.