АРБІТРАЖНИМ КЕРУЮЧИМ!

З 19.01.2013 набув чинності Закон України від 22.12.2011 № 4212-VI (далі – Закон), яким Закон України від 14.05.1992 № 2343-ХІІ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" викладається в новій редакції.
         Основні зміни стосуються, зокрема,  наступних категорій:
  • статус арбітражного керуючого.
  • винагорода арбітражного керуючого
  • кредитори
  • порядок призначення розпорядника майна
  • тривалість процедур банкрутства
  • оцінка майна у процедурі ліквідації
  • продаж майна банкрута та ін.

Звертається увага на те, щоарбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) може бути громадянин України, який має:
  • повну вищу юридичну або економічну освіту,
  • стаж роботи за фахом не менше трьох років або одного року на керівних посадах після отримання повної вищої освіти,
  • пройшов навчання та стажування протягом шести місяців у порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства,
  • володіє державною мовою
  • склав кваліфікаційний іспит.
   Крім того, арбітражний керуючий повинен один раз на два роки підвищувати кваліфікацію в порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства.
     Докладно про вказані та інші аспекти законодавства та практичні складові діяльності арбітражного керуючого Ви можете дізнатися, під час навчання та підвищення кваліфікації в Інституті вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету.
   Додаткова інформація за тел: 044 513 03 97.