Підвищення кваліфікації державних службовців в Апараті Верховної Ради України

 
За навчально-тематичним планом професійної програми протягом 72 годин новопризначені державні службовці Апарату Верховної Ради України без відриву від основної роботи у непленарні тижні будуть опановувати особливості нормотворчої діяльності в Апараті, питання ефективної публічної політики в умовах змін, державного управління та європейської інтеграції України, запобігання і протидії корупції тощо. Фахівці з Київського національного торговельно-економічного університету, Національної академії державного управління при Президентові України, органів державної влади та керівники структурних підрозділів Апарату висвітлять актуальні теоретичні питання, а також особливості їх практичного застосування у подальшій роботі.

В Інституті вищої кваліфікації відбувся семінар з питань публічних державних закупівель ProZorro

В програмі семінару висвітлено особливості застосування Закону України «Про публічні закупівлі», а також впровадження системи електронних державних закупівель «ProZorro» для представників управління Пенсійного фонду України у м. Києві, інших установ та організацій.
Навчання провела експерт з питань публічних закупівель в Україні, Максименко Зінаїда Володимирівна.

Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ переміг у номінації «Кращі спеціалізовані програми» бізнес-шкіл

Журнал БІЗНЕС склав традиційний щорічний рейтинг бізнес-шкіл України, серед яких чільне місце посів Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ, перемігши в номінації «Кращі спеціалізовані програми».
В оцінюванні брали участь відомі випускники, які обрали українські МВА-програми і, як показує їх життєвий і кар’єрний шлях, очікування виправдалися. У коментарях БІЗНЕСу зроблено наголос на нинішню кризу, яка спонукає до пошуку нових рішень і отримання нових знань, а зростання популярності МВА-освіти в кризовий час – загальносвітовий тренд.

Виключно для спеціалістів АЗС

Інститутом вищої кваліфікації підписано договір з ТОВ ВОСТОК (сфера роздрібної торгівлі нафтопродуктами).
Корпоративна програма розроблена кафедрами факультету торгівлі та маркетингу (кафедра торговельного підприємництва та логістики; кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю; кафедра товарознавства та митної справи).

Співробітництво з Нацкомфінпослуг

    Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету уклав договори про співробітництво з навчаннята проведення екзаменівз Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.