Підготовка арбітражних керуючих

В Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ постійно проводиться навчання арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).
     З початку 2008 року за програмою підготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) пройшли навчання 21 особа. Останнє навчання пройшло з 2 по 6 червня 2008 року. Серед слухачів представники різних міст України: Києва та Київської області, Львова, Сімферополя, Севастополя, Запоріжжя, Кіровограда, Херсона, Черкас, Здолбунова, Миколаїва тощо.
    Керівник навчання - Лігоненко Лариса Олександрівна - д.е.н., професор кафедри економіки підприємництва Київського національного торговельно-економічного університету. Заняття проводять кваліфіковані фахівці: Кріпкий Євген Григорович - головний спеціаліст Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України; Поліщук Володимир Юзефович - заступник голови Київського міжобласного апеляційного господарського суду, спеціалісти Державного департаменту з питань банкрутства Мінекономіки України; викладачі КНТЕУ та практики - арбітражні керуючі.
    Аналіз проведеного анкетування показав, що слухачі залишились цілком задоволені змістом програми та організацією навчального процесу, відмічають високий професіоналізм викладачів.
    Після успішного складання іспиту слухачі навчання отримали свідоцтва арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), яке є необхідною умовою для одержання ліцензії на провадження діяльності арбітражних керуючих.