Корупцію подолаємо разом

6 грудня 2016 року остання чотирнадцята група подякувала викладачам  за цікаву та змістовну інформацію, практичні поради та розширення теоретичних знань з питань запобігання і протидії корупції…
А розпочалось все ще влітку, коли Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ взяв участь та виграв конкурсний відбір виконавців державного замовлення з підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії корупції, який проводило Національне агентство України з питань державної служби.
У проекті взяли участь 750 державних службовців із Державної аудиторської служби, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної служби статистики України, Міністерства фінансів, Печерської, Дарницької та Деснянської РДА, Конституційного Суду України, Вищого господарського суду, Національної комісії зв’язку та інформатизації, Державної фіскальної служби, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Головного територіального управління юстиції у Київській області та ін.
Слухачі відзначили високий фаховий рівень викладачів проекту: Івасина Олександра Романовича, к.юр.н., начальника юридичного відділу, Ладиченка Віктора Валерійовича, д.юр.н., професора кафедри загальноправових дисциплін, Валентюк Інни Вікторівни, к.н з державного управління, доцента, начальника відділу методичного забезпечення Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України та Озерян Ольги Леонідівни, старшого викладача кафедри університетської та професійної освіти і права Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.
Слухачі ознайомились з нормативною базою та міжнародним досвідом боротьби з корупцією, отримали нові знання та  відповіді на запитання щодо заповнення е-декларування.