ІВК КНТЕУ розпочав підвищення кваліфікації працівників першого року проходження державної служби в Апараті Верховної Ради України

Відкривали навчання керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України Максим’як В.Є. та директор Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету Шклярук К.С.

Під час виступу Віталій Євгенович звернув увагу слухачів на вимоги нового Закону України “Про державну службу” щодо підвищення рівня професійної компетентності державних службовців та зазначив, що ефективність роботи Верховної Ради України значною мірою залежить від рівня професійної підготовки державних службовців її Апарату. Він також наголосив, що перед новопризначеними працівниками стоїть завдання опанувати усі теми та питання, які будуть розглядатися та у подальшому застосовувати їх у своїй роботі.

Забезпечуватимуть висвітлення оновлених тем професійної програми провідні викладачі Київського національного торговельно-економічного університету, керівники структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України, народні депутати, Фахівці Національного агентства України з питань державної служби, Світового банку, Національної академії державного управління при Президентові України.