Атестація та випуск магістрів програми "Бізнес-адміністрування"

18 червня в Інституті відбулось засідання екзаменаційної комісії із захисту випускних кваліфікаційних робіт студентами, які здобували вищу освіту за освітнім ступенем «магістр» спеціальності "Менеджмент" спеціалізації "Бізнес-адміністрування".
Тематика випускних робіт магістрів була присвячена актуальним питанням управлінської, фінансової та зовнішньоекономічної діяльності підприємств.
Студенти на високому рівні продемонстрували власні дослідження та достойно презентували їх комісії у складі:
Голови - Ігнатенка Олега Валерійовича, директора ТОВ "ЛЛСІ ГІФТ.Ю.ЕЙ", керуючого торговельною мережею "Презента",
Бая Сергія Івановича, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту,
Дєєвої Наталії Едуардівни, доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту та
Бідюк Алли Миколаївни, кандидата економічних наук, директора Інституту вищої кваліфікації.
Найближчим часом планується урочиста церемонія вручення дипломів.
Отже, щиро вітаємо наших випускників та всіх причетних до цієї святкової події. Бажаємо завжди гідно приймати виклики, одним із яких був для всіх останній рік, і щоб усі випробування ставали для Вас точкою зростання. Амбітних Вам цілей, великих проєктів та їх успішної реалізації!