День університету

31 травня 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася урочиста подія - святкування Дня університету. Партнерами цього масштабного заходу стали: «Carlsberg Ukraine», ГК «Нові продукти», ТОВ «ЛеБутик», «Епіцентр К», «Фуршет», ПАТ «Литер».

Відстань не перепона для навчання та спілкування слухачів ІВК

28 травня 2014 року кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу для слухачів Інституту вищої кваліфікації на базі лабораторії дистанційного навчання провела вебінар для магістрів, які виходять на написання дипломної магістерської роботи за спеціальностями «Менеджмент туристичного бізнесу» та «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу».

Майбутнє за інноваціями!

20 березня 2014 року в КНТЕУ традиційно відбувся VІІ Міжнародний бізнес-форум "Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні", незмінними організаторами якого є Інститут вищої кваліфікації,  кафедри університету: менеджменту й економіки та фінансів підприємства.

НІ КОРУПЦІЇ!

Інститут вищої кваліфікації провів тематичний короткостроковий семінар «Аспекти нового антикорупційного законодавства України» для працівників Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві.

Випуск слухачів Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

10 грудня 2013 року відбулосяурочисте вручення дипломів випускникам Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ.

Сьомий випуск МВА

В Інституті вищої кваліфікації 29 листопада 2013 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які навчалися в Центрі бізнес-освіти та здобули кваліфікацію магістрів із бізнес-адміністрування.

Перший - не останній

Вебінар відбувся і це здорово! Спасибі всім! За технічними характеристиками - вважаю, що практика зведе усі нюанси до мінімуму. В цілому - дуже сподобалося! Інноваційно, зручно, практично!" -  Паньчак Марія (слухачка другого року навчання ІВК, спеціальність «Маркетинг») відгук про перший вебінар, організований для слухачів ІВК.

Тиждень малого та середнього бізнесу в Україні

9 жовтня директор Центру бізнес-освіти Бідюк А.М. взяла участь у бізнес - дискусії "Образование для украинского бизнеса - бессмысленность, возможность или необходимость?",організатором якої виступив Інтернет-ресурс MBA Field.