Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів програми ІМВА

На базі Асоціації «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine), що є освітнім партнером програми, відбувся черговий захист випускних кваліфікаційних робіт студентів Інституту вищої кваліфікації  міжнародної програми подвійного дипломування, спільної з Університетом імені Гульєльмо Марконі (Рим, Італія) (USGM) «International Master’s in Business Administration» (ІМВА).
USGM є першим італійським відкритим багатопрофільним університетом, визнаним Міністерством освіти, університетів і досліджень Італії (MIUR). Освітня модель USGM працює відповідно до європейської системи навчання, впроваджуючи декілька інноваційних технологій навчання, щоб надати студентам максимальний академічний досвід. Ця інноваційна система навчання дає людям з різними потребами доступ до всесвітньо визнаних європейських дипломів.
  П’ять років поспіль ми спільно готуємо менеджерів, які планують зробити наступний важливий крок у кар’єрному зростанні, приділяючи особливу увагу розвитку глобальної кар'єри на стратегічному рівні прийняття рішень на основі теорії сучасного міжнародного бізнесу і практики управління.
Магістерська програма структурована таким чином, щоб відображати потреби сучасного міжнародного бізнесу, розвиваючи поєднання академічної майстерності та професійних навичок, пропонуючи компетенції, які необхідні на позиціях стратегічного рівня.
Захист пройшов під головуванням Президента Асоціації, д.е.н., професора Щелкунова Володимира Ігоровича й за участі членів комісії: д.е.н., завідувача кафедри світової економіки, гаранта програми Дугінець Ганни Володимирівни та к.е.н., директора Інституту вищої кваліфікації Бідюк Алли Миколаївни.