Вручення дипломів спеціалістам з правознавства

26 лютого 2016 року в актовій залі університетувідбулося урочисте вручення дипломів 18 випускникам програми перепідготовки спеціалістів з правознавства.
«Цей випуск став для університету визначним, адже Вам довелося закінчувати навчання в складний період реорганізації університету. Сьогодні Ви отримали дипломи національного зразка найкращого університету України. Диплом – це лише старт успішної кар’єри. Бажаю Вам розвиватися, навчатися та зростати, бути впевненими у своїх силах», – зазначив ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, звернувшись до випускників.
Директор Інституту вищої кваліфікації Катерина Семенівна Шклярук також привітала випускників та висловила сподівання, що студентське життя якомога найдовше подовжить відчуття молодості та впевненості у майбутньому.

Вітаємо випускників із цим визначним днем! Бажаємо гідно нести високе звання випускника Київського національного торговельно-економічного університету.