Тренінг для працівників Апарату Верховної Ради України

На замовлення багаторічного партнеру університету Апарату Верховної ради України Інститут вищої кваліфікації організував та провів 10-11 листопада 2021 року тренінг «Психологічні аспекти професійної діяльності».
У рамках програми були розглянуті питання:
  • Психологічна природа стресу. Причини і наслідки.
  • Емоційний інтелект та його значення у формуванні стресостійкості особистості.
  • Розвиток емоційного інтелекту особистості.
  • Сучасні техніки та технології профілактики та подолання наслідків професійного стресу.
  • Формування ефективної команди.
  • Управління конфліктами та безконфліктне спілкування в команді.
Незважаючи на онлайн формат проведення учасники активно долучалися до дискусій, вирішували різноманітні практичні вправи.
Дякуємо автору тренінгу доктору психологічних наук, завідувачу кафедри психології Миронцю Сергію Миколайовичу, який на найвищому рівні реалізував програму, за його високий професіоналізм та педагогічну майстерність!