Спільний семінар Мінекономіки і КНТЕУ для викладачів ЗВО “Нововведення у сфері публічних закупівель та практичні аспекти роботи в ProZorro”

В Інституті вищої кваліфікації 10 жовтня 2019 року відбувся семінар Нововведення у сфері публічних закупівель та практичні аспекти роботи в ProZorro”, учасниками якого стали викладачі більше 30 закладів вищої освіти України, в яких викладається дисципліна «Публічні закупівлі» або реалізується відповідна освітня програма.
Захід організовано Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства розвитку економіки,  торгівлі та сільського господарства Україниспільно з Київським національним торговельно-економічним університетом в рамках професіоналізації сфери публічних закупівель, яка спрямована на здобуття професійних знань майбутніми фахівцями у сфері публічних закупівель.
Привітання учасникам заходу від імені ректора університету Анатолія Антоновича Мазаракі передав декан факультету економіки, менеджменту та психології Міняйло Олександр Іванович.
Мінекономіки представляли та провели цікаві лекції щодо нововведень у сфері правового регулювання публічних закупівель в Україні, настанов етичної поведінки суб’єктів сфери закупівель, нових інструментів для професіоналізації сфери публічних закупівель, аналізу публічних закупівель за допомогою модулю аналітики тощо Тетяна Мішта – заступник директора департаменту регулювання публічних закупівель та співробітники відділу професіоналізації сфери публічних закупівель Тетяна Коновал, Ольга Лебедєва, Світлана Слінчак та Орися Омельчук.
Досвідом застосування технологій змішаного навчання при викладанні дисципліни «Публічні закупівлі» поділилася  Наталія Ткаченко.