Семінар за програмою «Публічні закупівлі»

В Інституті вищої кваліфікації 24-25 червня 2020 року відбувся черговий семінар «Публічні закупівлі».
Заняття за програмою, складеною у відповідності до вимог чинного законодавства, з урахуванням актуальних змін, провели фахівці з публічних закупівель: адвокат Коршун Тарас Олександрович, який надав слухачам також кваліфіковану консультативну допомогу, та експерт з публічних закупівель - Журавель Василь Олексійович.
Серед учасників семінару – представники Акціонерного товариства "Українська залізниця",ТВЗК "Київський академічний театр юного глядача",Державної установи Інститут еволюційної екології НАН України,Департамент виконавчого комітету КМДАтощо.
По завершенню слухачі поділились приємними враженнями та подякували адміністрацію за гарну організацію навчання.