Семінар для працівників Рахункової палати

В Інституті вищої кваліфікації 26-27 березня відбувся семінар для працівників Рахункової плати "Державне стратегічне планування".

Програма семінару охоплювала такі питання, як стратегічне планування в публічному управлінні, нормативно-правове та методичне забезпечення стратегічного планування, використання кількісних та якісних методів аналізу в стратегічному плануванні, механізми реалізації стратегії національного, регіонального, місцевого розвитку, результативність стратегічного планування, стратегія реформування системи управління державними фінансами з проекцією на особливості діяльності Рахункової палати.

Слухачі високо оцінили роботу викладача – кандидата наук з державного управління, старшого викладача кафедри публічного управління та адміністрування Олексюк Лілії Віталіївни та рівень організації освітнього процесу.

Співпраця з Рахунковою палатою триватиме – попереду проведення інших семінарів.