Розпочато реалізацію нової професійної програми Інститутом вищої кваліфікації КНТЕУ на замовлення Апарату Верховної Ради України

29 вересня 2015 року відбулось урочисте відкриття навчальної програми підвищення кваліфікації державних службовців-працівників першого року проходження державної служби в Апараті Верховної Ради України за напрямом  «Державне управління».
Зі вступним словом виступили в.о. керівника Апарату Верховної Ради України Слишинський Володимир Іванович, заст.голови Національного агентства України з питань державної службиСкопич Олександр Дмитрович та керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України Максим’як Віталій Євгенович.
Директор Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету Шклярук Катерина Семенівна презентувала напрями діяльності університету та інституту, професійну програму підвищення кваліфікації.
Актуальну тему щодо європейської інтеграції України та основних положень Угоди про асоціацію з ЄС прочитала Іксарова Наталія Олександрівна– к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки КНТЕУ.