Подяка від ДП "Український інститут інтелектуальної власності" на ім'я ректора А. А. Мазаракі

XІІІ Міжнародний бізнес-форум "Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні", який відбувся в КНТЕУ 12 листопада в дистанційній формі зібрав велику кількість науковців, практиків, представників уряду та студентів і дозволив напрацювати практичні рекомендації з удосконалення інноваційної екосистеми України.
Свою подяку університету та ректору А. А. Мазаракі за проведення заходу висловили представники ДП "Український інститут інтелектуальної власності", які були активними учасниками форуму.
Інформація про бізнес-форум на сайті Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" (УКРПАТЕНТ)