Новий замовник - Міністерство розвитку громад та територій України

Інститутом вищої кваліфікації протягом червня - липня 2021 року в дистанційному форматі проведено підвищення кваліфікації для нового замовника – Міністерства розвитку громад та територій України за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання організації ефективної діяльності державного службовця».
Програма була розроблена та реалізована для 140державних службовців категорій «Б», «В» міністерства і спрямована напрофесійний розвиток учасників, розширення та удосконаленняїх професійних знань та навичок, виявлення  лідерських якостей,необхідних для ефективної діяльності державного службовцяв умовах сьогодення та постійних змін.
Під час навчання розкрито низку питань щодо створення ефективної команди, ефективного прийняття рішень, сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в роботі органів публічної влади, лідерство керівника в управлінні командою, виконання на високому рівні поставлених завданьтощо. Кожна тема несла в собі новизну, інформативність, практичність та актуальність. 
До проведення занять залучені провідні викладачі Київського національного торговельно-економічного університету, професійні тренери тавикладачі-практики:
- Миронець Сергій Миколайович, доктор психологічних наук, завідувач кафедрипсихології КНТЕУ;
- Орлова Наталія Сергіївна, доктор наук з державного управління, професор, сертифікований тренер.
- Присяжнюк Анна Юріївна, кандидат економічних наук, доцент кафедрименеджменту КНТЕУ;
- Шляхтіна Ганна Володимирівна, голова громадської організації “Територіальні ініціативи”.
Під час навчання в онлайн-форматі був створений зворотній зв’язок «Викладач-Слухач-Викладач»: учасники брали активну участь та із задоволенням вступали в діалог з викладачем й іншими учасниками, з цікавістю та ентузіазмом виконували практичні завдання, отримували відповіді на своїзапитання.
Результати анкетування учасників по завершенню навчання підтвердили актуальність і практичний зміст програми, високий рівень професійної майстерності викладачів та рівень організації заходу.

Для можливості коментування вам необхідно оформитися на сайті ІВК.