Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ переміг у номінації «Кращі спеціалізовані програми» бізнес-шкіл

Журнал БІЗНЕС склав традиційний щорічний рейтинг бізнес-шкіл України, серед яких чільне місце посів Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ, перемігши в номінації «Кращі спеціалізовані програми».
В оцінюванні брали участь відомі випускники, які обрали українські МВА-програми і, як показує їх життєвий і кар’єрний шлях, очікування виправдалися. У коментарях БІЗНЕСу зроблено наголос на нинішню кризу, яка спонукає до пошуку нових рішень і отримання нових знань, а зростання популярності МВА-освіти в кризовий час – загальносвітовий тренд.

За словами випускниці ІВК МВА-General management, заступника генерального директора ISIDA Наталії Тулінової економічна криза показала, наскільки Україна вразлива, багато фахівців виявились неефективними в нестабільних умовах бізнесу. Рішення щодо навчання на програмі МВА було прийнято з метою захистити свою позицію, свій унікальний досвід.

Ще одним визнаним трендом у бізнес-освіті є те, що МВА в усьому світі переходить в онлайн.

Детальніше – на сайті БІЗНЕСу.