Інститут вищої кваліфікації провів семінар в Держаудитслужбі

Новий навчальний рік в Інституті вищої кваліфікації розпочався семінаром з питань запобігання корупції. Перші слухачі – фахівці Державної аудиторської служби України.

Відкриваючи семінар Голова Державної аудиторської служби України, Гаврилова Лідія Володимирівна, зазначила, що вже стала хорошою традицією співпраця університету та Держаудитслужби. Лідія Володимирівна наголосила учасникам, що боротьба з корупцією – один з пріоритетних та стратегічних напрямів діяльності Уряду. Тому з метою формування у державних службовців навичок запобігання корупційним правопорушенням на державному рівні запроваджено підвищення їхньої кваліфікації в цьому напрямі.

Перед учасниками семінару виступили Шведова Ганна Леонідівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальноправових дисциплін та Сухацький Роман Петрович, кандидат історичних наук,доцент кафедри загальноправових дисциплін.

Всі учасники семінару: як лектори, так і слухачі, отримали задоволення від спілкування та принципово новий досвід.