Дистанційний семінар для державних службовців

Інститут вищої кваліфікації розпочав низку семінарів для працівників Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві. Перший з них – на тему: «Виконання на високому рівні поставлених завдань», який протягом 11-13 червня 2020 року провела канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту КНТЕУ Присяжнюк Анна Юріївна.
Спеціальна короткострокова програма включала такі теми, як основні підходи до оцінки професійної спроможності державних службовців, використання збалансованої системи показників (BSC) вимірювання результативності, моніторинг якості реформ у сфері державного управління: огляд міжнародної практики тощо.
Дистанційний формат проведення дозволив об’єднати на платформі 100 державних службовців, які мали змогу підвищити професійну компетентність,  отримали поштовх для подальшого самовдосконалення.