Державна атестація студентів МВА

В Інституті вищої кваліфікації відбулись захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів програм «Бізнес-адміністрування» та «Маркетинговий менеджмент».

Представлені роботи стали результатом спільних зусиль студентів та наукових керівників кафедри менеджменту (проф. Бая С.І., проф. Дєєвої Н.Е.) і кафедри маркетингу КНТЕУ (проф. Ромата Є. В., проф. Яцишиної Л.К., доц. Федоришиної І.Л.).

Головами екзаменаційних комісій були відомі практики: Ігнатенко О.В., керуючий торговельною мережею «Презента» (елітні подарунки) та Берлет В.С., директор ТОВ «Маркетингові комунікації МАРКОМ» (агенція маркетингових комунікацій у сільському господарстві, харчовій промисловості, інфраструктурному будівництві).

Члени комісій та їх голови відмітили високу якість робіт та їх захист, за що студенти отримали відмінні оцінки. Своїми враженнями від захисту поділився Валерій Берлет, які можна переглянути ТУТ...